Dana: knížky česky, 15. 02. 2013
Oznámit správci
Dobrý den, chci pochválit všechny vaše knížky, které jsem přečetla v češtině, jsou velice pěkné a moc dobře se čtou. Chtěla sm se zeptat jestli se plánují vydat v českém jazyce i knížky , které jsou zatím jen slovensky. D
víc >>>
reagovat


