tana keleova vasilkova name

Nejoblíbenější a nejprodávanější spisovatelka na Slovensku vydala již více než dvacet knih, jejichž prodej dosáhl neuvěřitelných milion výtisků. A hlad po jejích příbězích neklesá ani po letech.

Její prvotina vyšla v nákladu pět set kusů, dnes se z každé její knihy prodají desetitisíce.

Táňa Keleová-Vasilková je dcerou známého cestovatele Františka Keleho, má tři děti a psa Báru.

Narodila se v Chomutově v severních Čechách, od čtyř let žije v Bratislavě.

Je spisovatelkou na plný úvazek.

více o autorce
STŘÍPKY

Román Střípky, s přímo symbolickým názvem, ukazuje dvě tváře života. Na jedné straně život jako křišťálová váza, která se i při tom nejnepatrnějším nárazu může roztříštit na milion střípků, a na druhé straně život jako skládačka složená z obyčejných věcí, které člověk nevnímá, pokud je neztratí.

Hlavní hrdinkou neobyčejného příběhu je šestatřicetiletá Ivana, manželka úspěšného chirurga a matka dvou dospívajících synů. Neměnila by za nic na světě. Má hezký domov, rodinu, dobré přátele a zajímavou práci. Je plná optimismu, a přece se jí občas zmocňuje pocit, že jí něco uteklo. Napadá ji: nevešlo by se do mého života ještě něco navíc? Jak si udržet lásku, a neztratit důstojnost?

+ Přidat nový příspěvek
Jitka Nováková: Střípky, Oznámit správci
Mám dotaz,zda lze někde obj.kniha Střípky?Děkuji J.Novávkoá víc >>>
Počet reakcí: 0
reagovat
MARIE VALEŠOVÁ: STŘÍPKY, Oznámit správci
MÁM UŽ 14 KNIH OD TÁNI VASILKOVÉ,JSOU PROSTĚ NÁDHERNÉ,UŽ DVAKRÁT JSEM JE ČETLA,CHYBÍ MI ZATÍM STŘÍPKY O DALŠÍCH TITULECH JSEM JEŠTĚ NESLYŠELA,JEN HODNOTÍM SPISOVATELKU NA 100 % ZDRAVÍM VŠECHNY PŘÍZNIVCE TÁNI !!! víc >>>
Počet reakcí: 0
reagovat